Jesteś tutaj: Start / Komunikaty

Komunikaty

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Informacja o odwołanym szkoleniu

2020-03-17

Szanowni Państwo,

informujemy, iż w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, zaplanowane na dzień 20.03.2020 r. szkolenie z zakresu uśmiercania zwierząt na użytek własny nie odbędzie się.

Informację o następnym terminie umieścimy na stronie internetowej.

Komunikat dotyczący pracy Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Ełku

2020-03-16

Szanowni Państwo,

w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczących rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 - „koronawirusa", aby skutecznie chronić zdrowie beneficjentów PIW w Ełku i jej pracowników, prosimy o wyrozumiałość dla przyjętego sposobu postępowania w tym okresie.

Zmiany dotyczą przede wszystkim przyjęć interesantów w jednostce organizacyjnej PIW w Ełku, tzn.:

- ograniczona zostaje możliwość osobistego załatwiania spraw w PIW w Ełku - w miarę możliwości jednostka pracuje bez kontaktu z interesantami;
- kontakt z PIW w Ełku – wyłącznie telefoniczny lub pisemny (za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej), numery telefonów i adresy e-mail będą dostępne w widocznym miejscu przy wejściu do placówki;
- w sytuacji braku możliwości skorzystania z powyższych rozwiązań, załatwiane będą wyłącznie sprawy pilne i nie cierpiące zwłoki.

KANAŁY KOMUNIKACJI:

adres e-mail: piwelk@piwelk.pl

tel. 87 610 23 17

 

Wszystkie podjęte działania mają charakter prewencyjny. W celu zapobiegania rozpowszechniania się wirusa zachęcamy Państwa do ograniczenia wizyt w urzędach do niezbędnego minimum, a w razie konieczności załatwiania spraw pilnych przy użycia powyższych kanałów komunikacji.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:PIW
Data utworzenia:2018-01-01
Data publikacji:2018-01-01
Osoba sporządzająca dokument:administrator
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1890